Acer

Predator Gravel Osiecznica za nami

Predator Gravel Osiecznica

Wyścig Gravelowy  w Osiecznicy za nami. To kolejna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Road-Racing.pl. Na wyścig zgłosiło się ponad 160 osób. Zawodu jak to u nas rozgrywają się  w dwóch kategoriach Gravel i MTB.

Predator GRavel

Przed wyścigiem  w Borach mocno popadało, kolarze na trasie myśli się zmierzyć  z atrakcjami  w postaci kałuż na niektórych odcinkach. Jednocześnie deszcze uczynił trasę bardziej zwartą i bezpieczną . Zabezpieczenie medyczne nie zanotowało ani jednej interwencji.

predator Gravel

Rywalizację sportową otworzył dystans Mega Gravel. Od Startu potężnie zaciągnął faworyt zawodów Wojciech Zieliński Quest Jelenia Góra. Pierwsze kilometry to niesamowite tempo i selekcja od tyłu. Finalnie Wojtek wygrał zawody na solo. Kolejne grupy ruszały na trasę. Dystans Fun to dynamiczne ściganie na dystansie 45 km. Tu nasz Kolarz wygrał  w kategorii M20. * Dzis. Zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Polski na Szosie  ze startu wspólnego. Brawo Kamil.

predator gravel

Na starcie również zacięcie rywalizowały kategorię męskie MTB. Wiele wysiłku kosztowało kolarza Bikestacja.pl pojawianie się na starcie 13 podróż  nieprzespana noc a mimo tego rewelacyjna jazda ambitna i mocna i finalnie drugie miejsce  w mocno obsadzonej kategorii M40. NA dystansie Mega Marek Szlufik pokonał swoich rywali i pewnie wygrał zawody.

NA trasie rywalizowały również kobiety. Rywalek nie miała zwyciężczyni dystansu mega Dominika Niemiec Eroe CC. W innych kategoriach i dystansach rywalizacja była zacięta. . Kolarki pięknie walczyły do samej mety. Radość na mecie była wielka.

Podczas dekoracji wręczyliśmy zwycięzcom wartościowe prezenty . ACER Pure od marki Acer, akcesoria Gamingowe od marki Predator. Do wygrania również były kody rabatowe od Eroe.cc

Samo ściganie przyniosło kolarkom i kolarzom sporo frajdy. Zabezpieczona świetna trasa. Jak się okazuję wymagająca i ciut wolniejsza niż trasa  w Bolesławcu średnia zwycięzcy mega Wojtka Zielińskiego to 34,5 km/h.

Dziękujemy sponsorom i Partnerom marce Predator, Eroe.cc Liv Polska oraz Giminie Osiecznica za wsparcie udzielone przy organizacji wyścigu